ELUKUNST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Kõigile, kõigile, kõigile
Minu elu !!! EmptyTeis Märts 01, 2011 2:30 am by Lea

» Õnnepangast leidsin midagi, kedagi
Minu elu !!! EmptyKolm Okt 27, 2010 10:06 pm by Vello

» Elukunsti foorumi statistika
Minu elu !!! EmptyKolm Okt 27, 2010 5:48 pm by Admin

» MTÜde koolitus
Minu elu !!! EmptyKolm Okt 06, 2010 10:06 pm by Valdo

» Tartu Ettevõtlusnädal 4.-8.okt 2010!
Minu elu !!! EmptyReede Sept 24, 2010 3:40 am by Õnne

» Vello pöördumisest
Minu elu !!! EmptyTeis Sept 07, 2010 10:42 pm by alarrandal

» Eesti kokkuhoidlikust mõttemaailmast.
Minu elu !!! EmptyTeis Sept 07, 2010 10:40 pm by alarrandal

» Vot mis tehakse
Minu elu !!! EmptyLaup Juul 10, 2010 2:24 am by alarrandal

» Kas profiilile saaks pilte lisada endast ?
Minu elu !!! EmptyTeis Juun 22, 2010 2:38 am by Vello

Affiliates
free forum


Minu elu !!!

2 posters

Go down

Minu elu !!! Empty Minu elu !!!

Postitamine  Juta Nelj Jan 28, 2010 7:31 am

Olen sündinud ja suurem osa oma elust elanudgi Tartu linnas.

1991 aasta lõpetasin põhikooli, aga kuna ma polnud kuigi hea õpilane, siis keskkooli ma ei pääsenud. Tuli mõelda, mida edasi teha. Üritasin sisse pääseda kutsekooli.
Mind ennast tegelikult huvitas aianduse valdkond. Seda oleks saanud õppida Räpinas. Kuid ma ei tahtnud 15 aastasena kaugele kodust minna. Tuli kaaluda võimalusi Tartu kutsekoolide vahel.
Saigi paberid viidud, siis 44.KK-li, pagar- kondiitri erialale koos keskharidusega. Konkurents oli tugev. Sain sisse ja omandasin 4 aastaga keskkooli hariduse koos pagar- kondiitri erialaga. Lõpetasin 1995 aasta.

Olin leidnud ka armastuse, ning seejärel elasin pereelu. Olin 2 lapsega kodus 6 aastat. Kui väiksem oli kolmene, siis hakkasin tööd otsima. Elasime 26 km. Tartust ( alevikus ). Õnneks leidsingi sinna tööd kokana ja töötasin seal 3,5 aastat.

Läksin seejärel uutele parematele "jahimaadele". Nii saingi ka mootorimähkimist proovida 4 kuud . Sain aru , et see töö pole minu jaoks ( töö oli huvitav , kuid palgasüsteem polnud minu jaoks. )

Olin töötu, otsisin edasi. Umbes 5 kuu pärast leidsin taas töö kokana. Töötasin 5 kuud , siis koondamine ( olin teadlik sellest kuna mind teavitati sellest ennem tööle asumist. Leidsin , et parem ikka kui mitte midagi. )

Tulin Tartusse tagasi elama.
Olin jälle töötu. 5 kuu pärast sain töö aednikuna. Tundsin, et see on valdkond, mis mulle meeldib ja sobib. Aasta ja viie kuu pärast oli koondamine 1. sept. 2009 aasta.

Saigi vist kõik. Siin ma nüüd siis olen.

Juta

Postituste arv : 2
Join date : 22/01/2010
Age : 47
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Minu elu !!! Empty Tervitus Jutale!

Postitamine  agu Nelj Jan 28, 2010 6:34 pm

Sain aru, et aias meeldib Sulle rohkem töötada kui köögis. Kas aednikutöö juures on Sul mingeid eelistusi, et millised aiad või taimed vms?

Köögitööst
Kas vajadusel oled valmis ikka köögis ka töötama?
Ütleme - on kusagil vaja korraldada mingi kolmepäevase ürituse toitlustamine, kus 30 sööjat. Kas sellises asjas oleksid nõus kaasa tegema? Millises rollis?

Veel- millist teed mööda Sa jõudsid meie foorumile?

agu

Postituste arv : 86
Join date : 27/09/2009

Tagasi üles Go down

Minu elu !!! Empty Re: Minu elu !!!

Postitamine  Juta Nelj Jan 28, 2010 10:49 pm

agu kirjutas:Sain aru, et aias meeldib Sulle rohkem töötada kui köögis. Kas aednikutöö juures on Sul mingeid eelistusi, et millised aiad või taimed vms?

Köögitööst
Kas vajadusel oled valmis ikka köögis ka töötama?
Ütleme - on kusagil vaja korraldada mingi kolmepäevase ürituse toitlustamine, kus 30 sööjat. Kas sellises asjas oleksid nõus kaasa tegema? Millises rollis?

Veel- millist teed mööda Sa jõudsid meie foorumile?





Aedniku töö oli südamelähedasem küll. Valdkond oli roosid ja elulõngad.

Olen ikka nõus ka köögis olema, töötama, abistama . Eelistaksin ikkagi abitööline olla.

Siia sattusin nii, et leidsin selle lingi " yksildaste " lehelt.

Mis töösse või abistamisse puutub, siis olen õppimisvõimeline inimene nii, et valmis igati, kuhu vähegi jõud ja mõistus peale hakkab

Juta

Postituste arv : 2
Join date : 22/01/2010
Age : 47
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Minu elu !!! Empty Re: Minu elu !!!

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele