Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Kõigile, kõigile, kõigile
Teis Märts 01, 2011 2:30 am by Lea

» Õnnepangast leidsin midagi, kedagi
Kolm Okt 27, 2010 10:06 pm by Vello

» Elukunsti foorumi statistika
Kolm Okt 27, 2010 5:48 pm by Admin

» MTÜde koolitus
Kolm Okt 06, 2010 10:06 pm by Valdo

» Tartu Ettevõtlusnädal 4.-8.okt 2010!
Reede Sept 24, 2010 3:40 am by Õnne

» Vello pöördumisest
Teis Sept 07, 2010 10:42 pm by alarrandal

» Eesti kokkuhoidlikust mõttemaailmast.
Teis Sept 07, 2010 10:40 pm by alarrandal

» Vot mis tehakse
Laup Juul 10, 2010 2:24 am by alarrandal

» Kas profiilile saaks pilte lisada endast ?
Teis Juun 22, 2010 2:38 am by Vello

Affiliates
free forum


Siin saab igaüks küsida ja kosta ELUKUNSTI korralduse asjus

Go down

Siin saab igaüks küsida ja kosta ELUKUNSTI korralduse asjus

Postitamine  Admin on Esm Dets 07, 2009 3:42 pm

Külaliste suhtlus käesoleva foorumi korraldamise teemal.
Korraldajate endi arutlused sobivad ka esitada siin, rahva ees.

Admin
Admin

Postituste arv : 14
Join date : 27/09/2009

Vaata kasutaja profiili http://elukunst.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Re: Siin saab igaüks küsida ja kosta ELUKUNSTI korralduse asjus

Postitamine  Urmas on Püh Jan 10, 2010 3:56 am

Tahaksin arvamust avaldada natuke selle foorumi kohta.

1. Domeen(aadress) ei sobi. Kogu aadress on liiga pikk. Palju esinduslikum oleks aadress kujul elukunst.ee. Kindlasti tekitaks ka palju asjalikuma mulje. Minusugusele jätab juba praeguse aadressi nägemine mageda maigu suhu.
2. Nagu näha, kasutate mingit tasuta foorumi teenust. See ei kõlba kuskile. Esiteks pool saidist on inglisekeelne. Jälle näeb asi väga praak välja. Jätab taas mageda maigu suhu.

Veebileht esindab ju selle omanikku Internetis. See on omaniku visiitkaart. Kui külastaja esmamuljeks osutub veebileht, siis miks peaks kehv/poolik/praak veebileht jätma sellele kasutajale positiivse esmamulje. Kui esmamulje on negatiivne, miks peaks külastaja tahtma sellel veebilehel edasi viibida? Mina leian, et praegune veebileht pigem peletab potentsiaalseid liitujaid eemale.

Ei taha norida, ei taha pahandada, ei taha ka solvata. Aga lihtsalt leian, et parema tulemuse saavutamiseks peaksite ka korralikuma veebilehe tegema. See muidugi nõuab natuke väljaminekuid. CMS'i saaks isegi tasuta, mingi kujunduse kah, aga korralik server tahab raha.

http://drupal.org/
http://www.phpbb.com/
avatar
Urmas

Postituste arv : 4
Join date : 10/01/2010

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Siin saab igaüks küsida ja kosta ELUKUNSTI korralduse asjus

Postitamine  Õnne on Esm Jan 11, 2010 5:42 am

Urmas, kas oled ise ka töötu staatuses? Kui oled IT alal taibukas, ehk suhtled Aguga ja aitad foorumit paremaks tuunida?

Eks töötu inimene, tahtes sellist foorumit teha, jääb ikka selle raha komistuskivi taha pidama. Kui oskad aidata (kas tuunimisel või hoopis oled osav rahastusprojektide kirjutamisel, et kuskilt sponsorlust välja võluda) siis oleks see väga tänuväärne! Smile

Õnne

Postituste arv : 57
Join date : 27/12/2009
Age : 47
Asukoht : Tartu, Ülejõe

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Siin saab igaüks küsida ja kosta ELUKUNSTI korralduse asjus

Postitamine  Urmas on Teis Jan 12, 2010 12:44 am

Pole just osav kirjamees, aga IT alal aitan hea meelega. Smile Aguga juba kirjutasin natuke ja väidetavalt on keegi teil juba olemas, kes nö veebilehtedega tegeleb. Et ma saaks ja teaks aidata, tuleb spetsiaalselt seda minult küsida. Muidu ma ei tea ju, kus, kuna ja kuidas aidata. Smile

Eestis odavaima enamvähem normaalsete võimalustega majutuse saaks vist tantum.ee'lt, kelle odavaim kaalumist väärt pakett maksab aastas 250 krooni. Aga see võib vahetevahel aeglaseks jääda. Kui aga kindla peale minna, siis võiks näiteks zone.ee poole vaadata, aga too jääb vast liiga kalliks - kõige odavam 99 krooni kuus. Usun, et virtuaal.com pakub päris korralikku teenust - saaks 63 krooniga kuus.
Et saada .ee domeeniga aadressit, tuleks sellega mõnda aega oodata. Hetkel saavad seda registreerida vaid äriregistris olevad asutused/isikud, aga kuu-kahe pärast peaks saama ka kõik registreerida, aga seda siis juba raha eest - aasta võib maksta kuni 300 krooni. Võimalik tellida ka .com, .net, .org jne domeene ja need saaks juba tunduvalt väiksema raha eest. Mina viimati tellisin omale .org domeeni aastaks ja see läks maksma vist umbes 70 krooni(Ei mäletagi täoselt) - hind oleneb kursist USD või Euro suhtes ja kohast, kust tellida. Domeeni ei pea majutajalt tellima.
Kui teha veebileht mingile tasuta sisuhaldussüsteemile/foorumimootorile ja väljast tasulist abi ei soovi, saaks korraliku aadressiga ja enam-vähem normaalse majutusega veebilehe 320kr - 550kr eest aastas. Kui panete raha mitme peale kokku, peaks summa suht kergelt kokku saama.
avatar
Urmas

Postituste arv : 4
Join date : 10/01/2010

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Siin saab igaüks küsida ja kosta ELUKUNSTI korralduse asjus

Postitamine  agu on Teis Jan 12, 2010 4:45 pm

Urmas on mulle mailitsi kirjutanud, teinud mitu asjatundlikku märkust Elukunsti foorumi ja TALGUJATE veebimaterjalide kohta laiemalt. Loodame, et Urmas jääb meiega.

Arvan, et Talgujate netiprobleemidele saame ühe komplekkse parandusplaani teha veebruaris, selleks ajaks oleme saanud läbi hetkel pooleliolevate algatustega.

Rahast.
Kuna siin ELUKUNSTIS oleme enamus töötud, siis olen ma otsinud tasuta kiiresid lahendusi. (mina ise olen selles põnevas seisuses juba 11 kuud).

Mõned meie IT-alased arutlused viimastel kuudel meie peafoorumis

agu

Postituste arv : 86
Join date : 27/09/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Siin saab igaüks küsida ja kosta ELUKUNSTI korralduse asjus

Postitamine  Urmas on Teis Jan 12, 2010 5:15 pm

Majutuse osas annaks tegelikult ehk isegi kaubelda. Et ehk keegi tuleb vastu ja on nõus tasuta vajalikud veebilehed majutama. Või siis tunduvalt väiksema raha eest, kui on hinnakirjas. Seda siis võib-olla nii, et kui lubavad tasuta majutada, siis sellega võiks nad näiteks toetajate nimekirja panna ja ka ehk nende teenust reklaamiva reklaamikese veebilehtedele panna. Seda võimalust tasub kindlasti uurida.

Välismaal üks selline päris tore majutaja(http://www.000webhost.com/), kes pakub ka tasuta majutust, aga kui mina viimati toda uurisin, lülitati neil kord tunnis vist andmebaas välja. Selle tulemusena kord tunnis oli ka veebileht kuni paariks minutiks rivist väljas. Kui see jama neil seal alles, siis tuleks leida mingi teise teenusepakkuja andmebaas, mis töötaks ka nii, et veebilehtede majutus ühe teenusepakkuja poolt ja andmebaas teise teenusepakkuja(peaks kah siis tasuta olema) poolt - tavaliselt vist seda ei võimaldata. Nii tuleks vaid korraliku domeeni eest maksta. Samas ma usun, et .pri.ee domeen on ka korralikum ja esinduslikum, kui praegu siin foorumil olev domeen. Hetkel saavad .pri.ee domeeni registreerida kõik Eesti kodanikud ja seda tasuta. Küll aga ma ei tea, mis saab .pri.ee domeenist tulevikus, kuna .ee domeen tehakse varsti tasuliseks. Võib-olla .pri.ee domeeniga ei tehta midagi, võib-olla kaotatakse see üldse ära või tehakse kah tasuliseks. Loodetavasti jääb ikka Eesti kodanikele tasuta kasutamiseks.
avatar
Urmas

Postituste arv : 4
Join date : 10/01/2010

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Siin saab igaüks küsida ja kosta ELUKUNSTI korralduse asjus

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele