ELUKUNST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Kõigile, kõigile, kõigile
UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised! EmptyTeis Märts 01, 2011 2:30 am by Lea

» Õnnepangast leidsin midagi, kedagi
UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised! EmptyKolm Okt 27, 2010 10:06 pm by Vello

» Elukunsti foorumi statistika
UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised! EmptyKolm Okt 27, 2010 5:48 pm by Admin

» MTÜde koolitus
UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised! EmptyKolm Okt 06, 2010 10:06 pm by Valdo

» Tartu Ettevõtlusnädal 4.-8.okt 2010!
UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised! EmptyReede Sept 24, 2010 3:40 am by Õnne

» Vello pöördumisest
UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised! EmptyTeis Sept 07, 2010 10:42 pm by alarrandal

» Eesti kokkuhoidlikust mõttemaailmast.
UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised! EmptyTeis Sept 07, 2010 10:40 pm by alarrandal

» Vot mis tehakse
UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised! EmptyLaup Juul 10, 2010 2:24 am by alarrandal

» Kas profiilile saaks pilte lisada endast ?
UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised! EmptyTeis Juun 22, 2010 2:38 am by Vello

Affiliates
free forum


UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised!

4 posters

Go down

UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised! Empty UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised!

Postitamine  Õnne Nelj Märts 04, 2010 2:51 am

Viimasel kokkusaamisel otsustasime, et lähtudes Viljandi aktiivsete tööotsijate heast eeskujust, saaks samuti iganädalaselt kokku päevasel ajal - just siis, kui pere on tööl-koolis ja meil aega iseen päralt.

Esialgne mõte oli igal esmaspäeval kl 13:00 koguneda Tartu Ülkooli raamatukogu II korruse klaasboksis.

Esimene kokkusaamine siis
E 8.märtsil kl 13:00 TÜ raamatukogus, Struve 1.


Kõik on oodatud!
Tegemist ei ole siis väga ajurünnakuga, vaid vabamas vormis kokkusaamisega, hariv moment muidugi asja juures Smile

Õnne

Postituste arv : 57
Join date : 27/12/2009
Age : 52
Asukoht : Tartu, Ülejõe

Tagasi üles Go down

UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised! Empty Re: UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised!

Postitamine  agu Kolm Märts 10, 2010 5:38 pm

Olen sel nädalal eemal internetist, ja nüüd saattusin jälle Võru linna, pooleks tunniks sidesse.

Ruttan seda momenti kasutama, et korrata:

ÕPIRING
Õnne tegi mõni nädal tagasi sellise ettepaneku, et tööotsijad inimesed on väga erineva elukogemuse ja taustaga, saaksid üksteist õpetada oma klubikoosolekutel.
Õnne ise pakkus välja et õpiks ise projektikirjutamist ja õpetaks inglise keelt. Nii mäletan.
Mina tunnen, et peaksin lihvima oma kõnelemise ja esinemise oskust. Retoorikat, kui peenelt öelda.

See moodus sai enne sõda Skandinaavias nime ÕPIRING, kus inimesed ise vastastiku arutledes õpivad õpetavad. Õpiringidest arenes välja Skandinaavia rahvaülikoolide liikumine.

agu

Postituste arv : 86
Join date : 27/09/2009

Tagasi üles Go down

UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised! Empty E 15.märts kl 13:00 järgmine kokkusaamine! :)

Postitamine  Õnne Kolm Märts 10, 2010 6:00 pm

Agul väga õigus, järgmine kord võikski teha midagi sellist!

Näiteks ca 30-45 min vestelda omavahel eluolust ja hetke-tegemistest inglise keeles? Miks mitte Smile
Projektijuhtimises aga on kõige parem viis just mõnda juba olemasolevat projekti analüüsida, eelkõige "jah" vastuse saanud projeki, võime ka seda teha.

Agu, ma käisin 2007 sügisel avaliku esinemise kursusel ja mul on materjalid sellest alles, võtaksin kaasa esmaspäeval, ehk leiab aega sinnagi vaadata - mul endalgi kuluks ära avaliku esinemise oskust lihvida Smile

Reedel saan aga teada, kas minu töötustaatust ähvardab lõppemine Smile või siis jätkub põnev tööotsija-elu! Esmaspäeval raporteerin!

Õnne

Postituste arv : 57
Join date : 27/12/2009
Age : 52
Asukoht : Tartu, Ülejõe

Tagasi üles Go down

UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised! Empty Re: UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised!

Postitamine  Õnne Laup Märts 13, 2010 12:36 am

Tänasega on siis teada, et minu tööotsijastaatus jätkub Smile
Seega kohtumiseni esmaspäeval 13:00! Smile

Õnne

Postituste arv : 57
Join date : 27/12/2009
Age : 52
Asukoht : Tartu, Ülejõe

Tagasi üles Go down

UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised! Empty Keskpäevased õpiringid

Postitamine  Valdo Kolm Märts 17, 2010 4:56 pm

Õnne ja Agu ideearendus hakata üksteist vastastikku harima ,kasutades seejuuures ära teistes koolitustes saadud tarkusi, on minu arust väga lähedal geniaalsele Very Happy . Arutasime esmaspäeval seda Õnne ideed avaliku esinemise oskust arendada ja ma sain pakkuda, et lisaks tema koolituselt saadud tarkusele saan mina juurde pakkuda kahelt selle ala meistrilt kõrva taha pandut. Need on Martin Veinmann ja Jaanus Rohumaa, kelle koolitused läbisin 2009 ja tänavu jaanuaris. Tänu EASi mentoriks olemisele, mis on üks vabatahtlik töö, olen selle kaudu saanud juba kuus aastat Eesti meisterkoolitajailt kümneid koolitusi , mille kohta on olemas ka korralikke presentatsioone. Olen täitsa veendunud, et need koolitajad selleks neid materjale levitavadki, et neist rohkem kasu tõuseks, kui ainult nende kitsa auditooriumi hulgas. Seega küsimus meie foorumi "suurele ringile": Kas ollakse huvitatud kord kuus ühel keskpäevakogunemisel ennast harima sellistes õpiringides nagu:" Mida peavad Valdo arvates avaliku esinemise puhul oluliseks Martin Veinmann ja Jaanus Rohumaa?" või " Kas Raul Rebase koolitus ülikonkurentsi tingimustes edu saavutamisest võiks tulla kasuks tööotsijale?" Selliseid teemasid võiksin vabalt genereerida oma aasta jagu ette, aga kuna juba aprillis saan jälle kahe koolituse võrra targemaks, siis oleks mõttekam olla operatiivne ja paindlik. Põhiküsimus on ikka selles, kas huvilis oleks. Paluks arvamust avaldada!


Viimati muutis seda Valdo (Reede Märts 19, 2010 10:16 pm). Kokku muudetud 1 kord

Valdo

Postituste arv : 35
Join date : 27/09/2009

Tagasi üles Go down

UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised! Empty Re: UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised!

Postitamine  Lea Reede Märts 19, 2010 5:34 pm

Meisteresinejate kogemused külgi mööda maha ei jookseks, arvan. Praegu vaatasin kalendrit seoses mobiprojektiga. Esmaspäeval 22.märtsil sai kogunemiseks lepitud kell 16. Arutluse alla oleks vaja võtta teemad seoses mobiga ja saabunud tööpraktikaga. Ja edasi on kirjas kalendris väljasõidud kuni 12. aprill. Seega järgmine selline esmaspäevane kohtumine oleks ilmselt 19. aprill alles.

Lea

Postituste arv : 30
Join date : 08/12/2009

Tagasi üles Go down

UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised! Empty Re: UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised!

Postitamine  Õnne Reede Märts 26, 2010 1:49 am

Jah, vahepeal jätame esmaspäevased kogunemised ära, seoses Mobiga.
Aga siin foorumis siis tegutseme edasi! Smile

Õnne

Postituste arv : 57
Join date : 27/12/2009
Age : 52
Asukoht : Tartu, Ülejõe

Tagasi üles Go down

UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised! Empty Re: UUS: Iganädalased päevased kokkusaamised!

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele