ELUKUNST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Kõigile, kõigile, kõigile
Armastus tõi Tartusse. EmptyTeis Märts 01, 2011 2:30 am by Lea

» Õnnepangast leidsin midagi, kedagi
Armastus tõi Tartusse. EmptyKolm Okt 27, 2010 10:06 pm by Vello

» Elukunsti foorumi statistika
Armastus tõi Tartusse. EmptyKolm Okt 27, 2010 5:48 pm by Admin

» MTÜde koolitus
Armastus tõi Tartusse. EmptyKolm Okt 06, 2010 10:06 pm by Valdo

» Tartu Ettevõtlusnädal 4.-8.okt 2010!
Armastus tõi Tartusse. EmptyReede Sept 24, 2010 3:40 am by Õnne

» Vello pöördumisest
Armastus tõi Tartusse. EmptyTeis Sept 07, 2010 10:42 pm by alarrandal

» Eesti kokkuhoidlikust mõttemaailmast.
Armastus tõi Tartusse. EmptyTeis Sept 07, 2010 10:40 pm by alarrandal

» Vot mis tehakse
Armastus tõi Tartusse. EmptyLaup Juul 10, 2010 2:24 am by alarrandal

» Kas profiilile saaks pilte lisada endast ?
Armastus tõi Tartusse. EmptyTeis Juun 22, 2010 2:38 am by Vello

Affiliates
free forum


Armastus tõi Tartusse.

Go down

Armastus tõi Tartusse. Empty Armastus tõi Tartusse.

Postitamine  Õnne Kolm Jan 20, 2010 5:05 am

Minu lugu siis selline.
Olen sündinud-kasvanud Tallinnas.
1989 lõpetasin keskkooli, 1999 tehnikumi sekretäritöö erialal, bakalaureusekraadi sain 2006 suvel Akadeemia Nordist psühholoogia erialal. Magistrisse mind paluti ja meelitati, aga otsustasin, et sinna lähen siis, kui töötan enamvähem erialal Smile Kui keskkoolis õppisin üsna alla võimete, lõputunnistusel kolm viit, ülejäänud neljad, siis tehnikumis ja ülikoolis õppisin siira huvi ja tahtmisega ning mõlemad lõpetasin kiitusega.

Töötasin pikka aega, 9 aastat, sekretärina suures firmas. Igavaks ei läinud, sest firma oli pidevas muutumises ja liikusin iga paari aasta tagant ühest osakonnast teise. Sekretäritöös meeldis mulle kõige rohkem just ürituste korraldamine ja inimestega suhtlemine. Korraldasime ka töövälisel ajal kõikvõimalikke väljasõite ja võistlusi jne... Üldiselt kipun alati kujunema sekretäriks ja organiseerijaks, kuhu tahes ma ka ei satuks - ja ma teen seda hea meelega - niisiis Talgujad, olen siingi hea meelega sekretäri rollis Smile

Liikusin 1,5 aastat tagasi ametialaselt ka pisut erialases suunas edasi - minust sai koolituse assistent. Mul oli selle muutuse üle väga hea meel ja lootsin, et järgmiseks sammuks on juba koolitusspetsialisti roll või personalispetsialisti vms, mille pealt oleks saanud juba magistritöö materjali, et alustada magistriõpinguid.

Elul oli minu jaoks aga üks hea ja üks halb (või noh, loodame et siiski lõppkokkuvõtteks hea) üllatus. Hea üllatus oli see, et pärast aastaid üksindust leidsin omale mehe - hea ja sobiva, kellega oli kohe algusest peale vastastikune äratundmine. Kolisin mehe juurde Tartusse ja sain tööülesanded siia kaasa võtta.

Kahjuks järgnes kohe ka majanduskriis ja selle tulemusel kaotasin koondamise tõttu töökoha 2009 detsembris. Kuna peres on ka 13-aastane poiss, siis ei saa ma endale lubada luksust kauaks töötuks jääda.

Sügisel 2009 liitusin Õnnepangaga (ja kuidas saakski ma teisiti??? juba nimi kohustab sunny ) ja sealtkaudu sain tuttavaks Aguga ja siinse foorumiga, aga ka Talguklubiga, kellega oleme juba esimesed talgud ära pidanud (dets 2009) ja sel aastal kavatseme jätkata ning kõik vabatahtlikust tegevusest huvitatud on oodatud liituma! Vabatahtlikuna olen seotud ka psühholoogilise nõustamisega, et ülikoolis õpitud teadmised rooste ei läheks. Nii et kui oled hingelises kriisis ja meel must, või tunned et vajad lihtsalt ärakuulajat, siis aitan Sind hea meelega, võta aga ühendust ja küll me aja leiame!

Ahjaa, meie peres on samuti papagoi Smile aga tema paraku ei räägi...

Õnne

Postituste arv : 57
Join date : 27/12/2009
Age : 52
Asukoht : Tartu, Ülejõe

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele